top of page

Larecoin Community

Public·6439 members

(TV DREJTPËRDREJT) Vllaznia Kastrioti_Kruje drejtpërdrejt live 25.02.2023

[[SHIKONI DREJTPËRDREJT**](((] Kastrioti_Kruje DinamoSfida tjetër e ditës së sotme është ajo mes Laçit dhe Teutës, ora 13:00. [[[SPORTI]]*] Partizani Tirana Erzeni transmetim i[[SPORT TV-]] Erzeni Teuta Durrës drejtpërdrejt 12 shkurt 2023 | VeamosLasFotos[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Partizani TiranaIf more than one live streaming option is available, all the required information will be shown on this page and you should be able to choose the best live stream. Please be aware that some live events might not show up because of country restrictions (based on your location).


(((Transmetim i drejtpërdrejtë-))) Bylis Ballsh Kastrioti_Kruje shiko

[[[Online<<]]!] Kastrioti_Kruje Erzeni shiko live 7 shkurt 2023

Erzeni Shijak scored an average 1. 1 goals per match in the current league season. [shikoni drejtpërdrejt**] Kastrioti_Kruje Erzeni shiko live 72 ballë në afërsi të Kahramanmaras Një tjetër tërmet është shënuar mbrëmjen e së shtunës në Turqinë Qëndrore. Lëkundjet e tërmetit Drejtoresha e UNESCO-s viziton kalanë e Gjirokastrës Drejtoresha e Përgjithshme e UNESCO-s, Audrey Azoulay, ka vizituar së fundi në kalanë e Gjirokastrës, në kuadrin e një vizite Presidenti Biden viziton të martën Poloninë Presidenti Joe Biden do të mbajë të martën një fjalim në Poloni, ku do të përsërisë angazhimin e Shteteve të Blinken: Rreth 200 000 trupa ruse të vrarë në luftën kundër Ukrainës SHBA-ja ka vlerësuar se rreth 200 000 rusë janë vrarë ose plagosur deri më tani në luftën kundër Ukrainës, tha sekretari Manastirliu: Mbi 5 mijë nëna përfituan nga programi i mbështetjes me sigurimet shëndetësore dhe shoqërore Vetëm në muajin janar 5210 nëna përfituese nga programi i mbështetjes me sigurimet shëndetësore dhe shoqërore për nënat Zëvendëspresidentja Kamala Harris: SHBA-të zyrtarisht akuzojnë Rusinë për krime kundër njerëzimit në Ukrainë! Shtetet e Bashkuara po akuzojnë zyrtarisht Rusinë për kryerjen e krimeve kundër njerëzimit në Ukrainë, ndërsa sulmi brutal Wang Yi: Kina do të paraqesë iniciativën e paqes për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë Kryediplomati kinez, Wang Yi njoftoi të shtunën në Konferencën e Sigurisë në Mynih se Pekini do të paraqesë së Mynih, Rama takohet me Kurtin Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është takuar të shtunën në Mynih me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti, ndërsa të Rama vlerëson ekipin shqiptar që punoi në zonat e shkatërruara nga tërmeti në Turqi Kryeministri shqiptar Edi Rama ka vlerësuar maksimalisht ekipin shqiptar që përgjatë 11 ditëve e netëve u angazhuan në operacionet Sport Shko tek Rtsh Sport Partizani, tris Erzenit me 10 lojtarë Teuta fiton betejën për mbijetesë Teuta vazhdon të koleksionojë pikë me një efektshmëri të admirueshme, duke treguar se e ka lënë pas momentin e vështirë.

KF Vllaznia vs KS Kastrioti Kruje - Tribuna.com

[[TV@@@]-] Egnatia Vllaznia drejtpërdrejt 19 shkurt 2023

Makthi për kampionët Arsenali ringjallet me Jorginhon Arsenali 'ringjallet' nën udhëheqjen e Jorginho. Rikthim tek suksesi në fushën e Aston Villas (2-4) në ndeshjen e parë të javës Tani Direkt TV Radio Për te mos u humbur në TV Orkestra Mozart, Strauss dhe Haydn/ Orkestra Simfonike e RTSH, koncert madhështor, të ftuarit specialë Deniola Kuraja dhe Olivier Doise dhurojnë emocione Koncerti/ Tingujt e Mendelssohn nga Pierre Fouchenneret dhe Theo Fouchenneret emocionojnë publikun shqiptar Orkestra Simfonike e Radio Televizionit Shqiptar ka zhvilluar mbrëmjen e së hënës (6 shkurt) koncertin e radhës, nën interpretimin Orkestra Simfonike e RTSH koncert më 6 shkurt, interpretojnë artistët francezë Pierre dhe Theo Fouchenneret Me nisjen e sezonit koncertor më 15 janar, Orkestra Simfonike e RTSH do të zhvillojë koncertin e radhës më 6 shkurt 2023 ora 19.

Erzeni Shijak - Teuta Durrës video highlights will be posted after the match, featuring goals and notable match events from this fixture. [sporti>] Kastrioti_Kruje Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 19((jetoni>>>)) Partizani Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 18 shkurt 2023 | VeamosLasFotos(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!! ) Partizani TiranaErzeni Shijak vs Teuta Durrës live stream, score and H2HErzeni Shijak - Teuta Durrës Preview, Live Streaming and PredictionIn their previous matches, Erzeni Shijak won 2 games (Kukësi, Vllaznia Shkodër) and lost 2 (with Tirana, Teuta Durrës) while 1 games ended in draws against Kastrioti Krujë. Erzeni Shijak managed to score 8 goals and conceded 6 goals (8-6).

[transmetim] Partizani Tirana Egnatia 2022 30/01/2023 | L'Émile

(((HD LIVE@@@))) Vllaznia Kukësi drejtpërdrejt falas 7 shkurt

About

Welcome to the Larecoin group! You can connect with other me...
Log In to Connect With Members
View and follow other members, leave comments & more.
bottom of page